Можливості «На Урок» для вчителів англійської мови

0
1082
Модные чехлы для мобильных телефонов

Будь-яка мова ніколи не «стоїть на місці»! Вона систематично розвивається та збагачується лексикою з інших мов: з’являються нові слова та вирази, старі фразеологізми змінюються на більш актуальні тощо. А це означає, що у навчальних закладах методи та практичні прийоми викладання теж мають модернізуватися.

Чехол на телефон заказать = 1000 картинок + своя

На щастя, вчителі XXI століття мають можливість обрати для себе найзручніший формат, який допоможе залишатися в курсі трендів та оновлень у вивченні іноземної мови. Це численні вебінари, курси, майстер-класи, тренінги, VR та AR-заняття, лекції від кращих спікерів із різних куточків світу та багато іншого. Поговоримо з вами про одну із платформ, яка допомагає отримувати свіжі знання не лише із педагогіки англійської мови, а й лінгвістики. Йдеться про освітній проєкт «На Урок».

Особливості навчання в освітньому проєкті «На Урок»

Тут ви можете переглянути безліч цікавих вебінарів, створених спеціально для педагогів, які викладають одну з найзатребуваніших мов світу. Вебінари «На Урок» для вчителів англійської мови – це безперервний процес отримання нової інформації та знань. Це допоможе використовувати у своїй роботі більш результативні методи та самостійно розробляти ефективні навчальні програми. Завдяки підвищенню кваліфікації вчителів іноземної мови, учні навчаться краще розуміти теоретичний матеріал та використовувати його на практиці. І аби почати навчання, достатньо просто перейти за посиланням https://naurok.com.ua/upgrade/vebinary-dlya-vchyteliv-anhliyskoyi-movy, обрати цікавий вебінар та зареєструватися. От і все, починайте перегляд! Навіть якщо лекція вже відбулася, ви завжди можете переглянути її в записі.

Користь від вебінарів «На Урок»

Перегляд відеотрансляцій (відеозаписів) та активна участь у дискусіях гарантує вчителям іноземної:

  • Удосконалення професійної компетентності за різними напрямами.
  • Ознайомлення з інноваційними методами викладання.
  • Запозичення досвіду від українських та зарубіжних колег.
  • Можливість використання отриманих знань на практиці. На кожному вебінарі лектори презентують нові методи та прийоми, які можна використовувати під час підготовки та проведення занять.
  • Зручний графік занять. Не потрібно вносити суттєві корективи в розпорядок свого дня: відпрошуватися з роботи чи відмовляти собі у відпочинку. Учителі англійської мови можуть як дивитися відеотрансляції онлайн, так і переглядати їх у записі у зручний час.
  • Отримання свідоцтва, яке повністю відповідає вимогам чинного законодавства.

Зауважте! Окрім вебінарів учителі іноземної можуть пройти на сайті курси та переглянути інформативні конференції.

Наостанок додамо, що вчителі, які постійно займаються саморозвитком та знаходять час для підвищення кваліфікації, стають більш впевненими у своїх силах та значно менше хвилюються під час проходження атестацій. Освітній проект «На Урок» прагне, щоби кожен спеціаліст мав можливості для самореалізації!

 

_________
Конкурс Сузір'я Україна-Європа онлайн _________

Чехлы на телефоны – красивые, фанатам, стиль компании ↓

Чехлы на телефоны для фанов и корпортаивные

Слушайте хорошую музыку:

Девочка с Луны

Купить трек Girl from the Moon в высоком качестве

Повторить

Купить трек Повторить в высоком качестве

Илон Маск - марсианин

Купить трек Elon is a Martian в высоком качестве

Это будет

Купить трек It'll Be в высоком качестве

Я не могу заглянуть в твое сердце

Купить трек I Cannot Look Into Your Heart в высоком качестве
Модные чехлы для мобильных телефонов

Закажите сегодня ↓

Учебники английского языка Oxford, Pearson, Cambridge, Express, Macmillan, немецкого языка Hueber, Klett купить с доставкой

Рекомендуем ↓

Пледы купить с доставкой по Украине

Можливості «На Урок» для вчителів англійської мови
4.86 (97.14%) 7

Мы в telegram, twitter, facebook, youtube
Учебники английского, немецкого языка и др. для детей и взрослых
Oxford: Chatterbox, English File 3rd Edition, English Plus, English Plus second edition, Family and Friends, Family and Friends 2nd Edition, First Friends, Get Ready!, Get Set Go!, Happy Earth, Happy House, Happy Street, Insight, Little Friends, New Headway 4th Edition, New Matrix, Oxford Heroes, Oxford Team!, Solutions 2nd Edition, Songs, Zig-Zag.

Pearson: Azar-Hagen Grammar, Challenges, Challenges New, Choices, Collins Dictionary, Cosmic Kids, Cutting Edge 3d Edition, Discover English, Exam Accelerator, Exam Activator, Excellent!, Fly High, Fly High Ukraine, Focus, Friends, Grammar and Vocabulary for …, Grammar Practice, In Touch, Islands, Language Leader, Live Beat, Longman Children Picture Dictionary, Longman Dictionary, Market Leader 3rd Edition, Market Leader Special Titles, MyGrammarLab, New English For International Tourism, New Grammar Time, New Let’s Learn English, New Opportunities, New Round-Up, New Success, New Total English, Next Move, Real Life, Speakout, Speakout 2nd Edition, Success, Tracks, Wider World, Английская грамматика, Серия “English for… ” от издательства PEARSON, Учебники для подготовки к международным экзаменам от издательства PEARSON, Cambridge Certificate in Advanced English (CAE) and Proficiency English (CPE), Cambridge First Certificate in English (FCE), International English Language Testing System (IELTS), Pearson Test of English (PTE), Test of English as a Foreign Language (TOEFL).

Express Publishing: Click On, Prime Time, Welcome.

Macmillan: Laser Third Edition.

Hueber: Beste Freunde. Klett – учебники немецкого языка.

Самоучители: самоучитель итальянского языка, самоучитель французского языка, самоучитель польского языка, самоучитель английского языка.

Полезное:

Не пропустите Главные новости Украины, Европы и мира
Горячее предложение Английский язык – учебники Oxford, Pearson, Pingu, Express
Англійска мова – підручники Oxford, Pearson, Pingu, Express
Заказывайте онлайн Билеты в Европу на автобус, поезд, самолет
Выберите себе Шаблоны (темы, скины, дизайн) для сайтов